Zajęcia dodatkowe

ZAJĘCIA UMOŻLIWIAJĄCE INDYWIDUALNY ROZWÓJ ZAINTERESOWAŃ
W ROKU SZKOLNYM 2013/2014 – I PÓŁROCZE

Godzina

Rodzaj zajęć

Prowadzący/opiekun

Uwagi

PONIEDZIAŁEK 

7.40 – 8.25

SKS

p. Jolanta Szuba

dla szkoły podstawowej

15.05 – 15.55

Zajęcia taneczne

p. Adam Baranowski

dla uczniów klas młodszych

15.10 – 15.55

Zespól wokalny Cantare

p. Agnieszka Chwalczuk

dla uczniów starszych (od kl. IV SP)

18.00 – 20.00

teatr „KRZESIWO”

p. Ryszard Polaszek

 

WTOREK

14.15 – 15.00

Koło komputerowe

p. Antonina Podymniak

dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum

15.00 – 16.30

Sztuka użytkowa

p. Stanisław Styś

dla uczniów gimnazjum, liceum i szkoły zawodowej

15.15 – 16.45

SKS

p. Michał Hetmańczyk

dla chętnych

18.00 - 20.00

Koło szachowe

p. Adam Umiastowski – trener CROSS/ p. Tomasz Dybicz

192 w internacie

19.30-20.30

Zajęcia sportowo-rekreacyjne

p. Konrad Irla – trener/p. Ewa Cecka

sala gimnastyczna

ŚRODA

7.40 – 8.25

Język angielski

p. Anna Kołacz

w ramach programu „Na fali”, grupa młodsza

13.00 – 13.45

Zajęcia taneczne

p. Adam Baranowski

dla uczniów klas młodszych

14.00 – 14.45

Klub MAJSTER

p. Krzysztof Prończuk

dla uczniów szkoły podstawowej

14.15 – 15.45

Koło plastyczne

p. Ewa Kowalska

dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum

18.00 – 18.45

Klub MAJSTER

p. Krzysztof Prończuk

dla uczniów gimnazjum, liceum i szkoły zawodowej

19.00 – 20.30

Zajęcia taneczne

p. Marcin Błażejewski – trener CROSS/p.Adam Baranowski

zajęcia w grupach o różnym st. zaawansowania

CZWARTEK

14.10 – 14.55

SKS – showdown

p. Jolanta Szuba

zajęcia dla chętnych

14.00 – 14.45

Klub MAJSTER

p. Krzysztof Prończuk

dla uczniów szkoły podstawowej

15.00 – 15.45

Zajęcia artystyczne

p. Stanisław Styś

dla uczniów gimnazjum i szkół ponad gimnazjalnych

15.00 – 16.30

Język angielski

p. Monika Kociołek

w ramach programu „Na fali”, grupa starsza

18.00 - 19.00

Trening pływacki

p. Stefan Podmokły–trener KSN START/ p. Sylwia Sadowska

zajęcia  w WOSiR, ul. Polna

PIĄTEK

7.40 – 8.25

Język angielski

p. Anna Kołacz

w ramach programu „Na fali”, grupa młodsza

12.15 – 13.00

Zespól wokalny Krasnale

p. Agnieszka Chwalczuk

dla uczniów kl. I – III SP

SOBOTA

10.00 – 11.00

ZAJĘCIA KULINARNE

p. Małgorzata Zgierska – instruktor WSS Społem/

wychowawcy  pracujący w soboty

w soboty niewyjazdowe

Wszystkie uwagi dotyczące merytorycznej zawartości strony prosimy kierować na adres Pani Karoliny Domańskiej - k.domanska@kozminska.edu.pl

Gości: 75891
© 2010 Koźmińska