Godziny pracy terapeutów

 Godziny pracy terapeutów w roku szkolnym 2015/2016

Imię i nazwisko/rodzaj zajęć

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Jolanta Białoskórska

Terapia widzenia

12.10-16.00

7.10-14.50

12.10-16.10

14.15-16.45

12.10-15.20

Małgorzata Bindas

Terapia pedagogiczna

11:30-17:00

8:00-15:00

8:00-13:30

8:00-12:00

8:00-14:00

Elżbieta Bodziakowska

Orientacja przestrzenna

15.00-17.30

 

13.05-14.35

 

 

Ewa Cecka

Logopedia

14.30-17.00

14.00-14.45

7.45-8.30

14.00-14.45

 

Karolina Domańska

Orientacja przestrzenna

12.05-14.05

13.05-14.05

 

 

 

Grażyna Hayn-Karcz

SI

13.00 – 15.30

 

8.45 – 9.15

13.00 – 16.00

 

 

Maria Jagiełło-Marciniak

Terapia psychologiczna

 

11.00-15.00

 

13.00-18.00

 

Ewa Kowalska

Rehabilitacja ruchowa

7.40 - 8.25

12.15 - 16.35

8.30 - 9.15

12.15 - 14.45

12.15 - 13.55

15.45 - 16.15

12.15 - 15.45

13.05 - 14.45

 

Agnieszka Musiał

Terapia pedagogiczna

8:30-12:30

13:00-15:00

 

12:00-15:00

 

Aleksandra Papiernik

Orientacja przestrzenna

13.00-17.00

12.00-17.00

 

 

 

Marta Pasternak

Terapia widzenia

12.15-13.45

17.00-18.05

8.30-9.15

12.10-13.45

17.00-18.05

 

8.30-9.15

12.15-13.00

12.15-13.00

 

Iwona Pawłowska

nauka Braille`a

7.25-8.25

13.00-17.00

7.25-8.25

9.20-10.20

7.25-8.25

9.20-10.20

7.25-8.25

9.20-10.20

7.25-8.25

9.20-10.20

Agnieszka Rosiak

Terapia psychologiczna

8.30-15.30

8.30-15.00

8.30-15.30

8.30-14.30

8.30-15.00

Bożena Rogowska

Terapia pedagogiczna

13.30-15.05

12.00-15.05

12.10-12.55

15.35-16.20

13.05-15.05

11.10-11.55

Magdalena Sikorska

Orientacja przestrzenna

8.20-9.20

 

13.10-15.10

 

 

Sylwia Sadowska

Rehabilitacja podstawowa

12.10 - 14.35

11.20 - 14.35

7.40- 8.25

 13.15 - 14.50

12.10 - 13.45

 

Beata Scholz

Logopedia

14.00-14.45

14.00-14.45

13.00-14.45

14.15-15.45

14.30-15.15

Godziny pracy terapeutów w roku szkolnym 2013/2014

LOGOPEDIA

p. Anna Stadnicka

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek

13.00-17.00
12.00-16.00
12.00-17.00
12.00-17.00
12.00-15.00

TERAPIA PEDAGOGICZNA

p. Bożena Rogowska

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek

13.30-15.05
12.15-14.55
12.15-13.00
13.30-15.05
12.15-13.00

p. Małgorzata Bindas

poniedziałek
środa
piątek

14.00-15.00
08.30-09.15
12.00-13.00

p. Anna Baszniak

poniedziałek
środa
piątek

13.00-14.00
12.00-13.00
12.00-13.00

TERAPIA WIDZENIA

p. Jolanta Białoskórska

wtorek
środa
piątek

13.00-14.55
12.10-16.20
12.10-14.35

p. Monika Szyperska

poniedziałek
wtorek    
środa
czwartek
piątek

13.10-15.00
13.10-14.45
12.15-15.15
9.25-10.10; 13.10-14.45
12.10-14.45

ORIENTACJA PRZESTRZENNA

p. Elżbieta Bodziakowska

środa
czwartek
piątek                                                

14.00-15.00
13.00-16.00 (II i IV tydz.) i 16.00-18.00 (I i III tydz.)
14.00-16.00 (II i IV tydz.) i 14.00-17.00 (II i IV tydz.)

p. Magdalena Sikorska

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek

10.00-11.10
9.00-12.00; 17.00-18.00
17.00-18.00
17.00-18.00

p. Karolina Domańska

poniedziałek                                                    
wtorek
środa
czwartek  

8.30-10.00; 13.05-16.10
12.00-16.00
12.00-13.00
10.00-16.00

INTEGRACJA SENSORYCZNA

p. Grażyna Hayn-Karcz

poniedziałek
wtorek
środa

13.15-14.55
13.10-13.40
12.15-14.35

p. Jolanta Liwska

 

środa

12.15-14.15

REHABILITACJA PODSTAWOWA

p. Sylwia Sadowska 

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek                                    

13.05-13.50
12.15-15.35
12.15-16.20
12.10-12.55
12.10-14.10 co 2 tygodnie 14.35-15.25 

REHABILITACJA RUCHOWA

p. Ewa Kowalska 

poniedziałek       
wtorek
środa
czwartek

9.25-10.10; 13.10-14.55
13.10-14.55
13.10-13.55
13.10-14.55

PISANIE BRAJLEM

p. Iwona Pawłowska

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek                                
piątek

7.40-11.10
7.40-8.25
7.40-10.10
7.40-8.25; 13.10-13.55; 14.45-15.45
7.40-8.25

Wszystkie uwagi dotyczące merytorycznej zawartości strony prosimy kierować na adres Pani Karoliny Domańskiej - k.domanska@kozminska.edu.pl

Gości: 70810
© 2010 Koźmińska