Pedagodzy Ośrodka

PRACOWNICY PEDAGOGICZNI OŚRODKA
ROK SZKOLNY 2010/2011


nauczyciele religii

s. Katarzyna Raszka
s. Sylwia Zimnocho

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

Anna Baszniak
Jolanta Liwska
Bożena Rogowska
Kamila Sałek
Małgorzata Sobocińska

nauczyciele języka polskiego

Bogumiła Bilińska
Arletta Brudzińska
Anna Jankowska-Zglińska
Beata Mrozek
Jadwiga Pawlak

nauczyciele języka angielskiego

Anna Domańska
Iwona Piecyk
Monika Szyperska
Anna Wiśniewska

nauczyciele języka niemieckiego

Anna Kusztal

nauczyciele historii

Róża Kruczała

nauczyciele WOS

Joanna Kamińska
Joanna Śliżewska

nauczyciele wiedzy o kulturze

Stanisław Styś

nauczyciele geografii

Anna Biernacka
Stanisław Stuczyk-Kuźmicki

nauczyciele przyrody

Anna Biernacka

nauczyciele biologii

Stanisław Stuczyk-Kuźmicki

nauczyciele matematyki

Justyna Grzelak
Aleksandra Klawe
Ewa Kryńska-Borowska
Adam Miziołek
Joanna Pachulska-Karska

nauczyciele chemii

Urszula Mutkowska

nauczyciele fizyki

Joanna Pachulska-Karska

nauczyciele informatyki

Adamska Dorota

nauczyciele podstaw przedsiębiorczości

Joanna Śliżewska

nauczyciele maszynopisania

Danuta Wasserman

nauczyciele przysposobienia obronnego

Zbigniew Śliżewski

nauczyciele przedmiotów zawodowych

Dorota Adamska
Joanna Śliżewska

nauczyciele muzyki

Waldemar Bogacki
Agnieszka Chwalczuk

nauczyciele plastyki

Ewa Kowalska
Stanisław Styś

nauczyciele techniki

Ewa Kowalska 

nauczyciele wychowania fizycznego

Dorota Borejza-Piątkowska
Michał Hetmańczyk
Jolanta Szuba

nauczyciele nauczania indywidualnego

Bożena Rogowska
Barbara Sudoł
Danuta Wasserman

nauczyciele wdż

Joanna Pachulska-Karska

terapeuci widzenia

Jolanta Białoskórska
Katarzyna Deryło
Monika Szyperska

instruktorzy orientacji przestrzennej

Elżbieta Bodziakowska
Paulina Kalisz

terapeuci integracji sensorycznej

Anna Baszniak
Grażyna Hayn-Karcz
Beata Kotowska
Jolanta Liwska

terapia pedagogiczna

Małgorzata Bindas
Bożena Rogowska
Danuta Wasserman

terapeuci rehabilitacji podstawowej

Sylwia Sadowska

logopedzi

Anna Stadnicka

nauczyciele rehabilitacji ruchowej

Ewa Kowalska

terapeuci pracujący metodą Tomatisa

Elżbieta Bodziakowska

nauczyciele pisma Braille'a

Iwona Pawłowska

wychowawcy w świetlicy szkolnej

Bogumiła Bilińska
Agnieszka Chwalczuk
Katarzyna Deryło

wychowawcy w internacie

Adam Baranowski
Elżbieta Bodziakowska
Maria Borecka
Bożena Borkowska
Ewa Cecka
Agnieszka Cyrzyk
Katarzyna Deryło
Tomasz Dybicz
Marta Jędruszak-Bartoszewska
Ewa Kowalska
Dorota Pawlikowska
Ryszard Polaszek
Krzysztof Prończuk
Magdalena Przybylska-Breś
Sylwia Sadowska
Beata Scholz
Danuta Serdakowska
Grażyna Sienicka

pedagodzy ośrodka

Małgorzata Bindas
Krystyna Kulińska

psychologowie ośrodka

Elżbieta Kaźmierska
Agnieszka Rosiak


Wychowawstwa 2010/2011

1p               Małgorzata  Sobocińska
2pa             Kamila Sałek
2pb             Jolanta  Liwska
3p               Anna Baszniak
5-6pa          Arleta Brudzińska        
5-6pb          Bogumiła Bilińska

1ga             Anna Biernacka
2ga             Joanna Pachulska-Karska
3ga             Michał  Hetmańczyk
3gb             Jolanta Szuba     
1-2gb          Agnieszka Chwalczuk
3gc             Stanisław  Stuczyk

1l                Anna Jankowska-Zglińska
2la              Anna Kusztal
2lb              Beata Mrozek
3l                Iwona Piecyk

1z               Dorota Adamska


NAUCZYCIELE - WYCHOWAWCY PRACUJĄCY W INTERNACIE
ROK SZK. 2010/2011 - II PÓŁROCZE

grupa I           

  

p. Dorota Pawlikowska
p. Ewa Kowalska
p. Grażyna Sienicka

  

  

grupa II         

p. Maria Borecka
p. Bożena Borkowska
P. Magdalena Przybylska-Breś

  

  

grupa III        

p. Beata Scholz
p. Danuta Serdakowska
p. Grażyna Hayn-Karcz

  

  

grupa IV        

p. Agnieszka Cyrzyk
p. Justyna Fleszar
p. Sylwia Sadowska

  

  

grupa V/VI

p. Marta Jędruszak-Bartoszewska
p. Ewa Cecka
p. Adam Baranowski
p. Tomasz Dybicz

  

  

grupa VII

p. Elżbieta Bodziakowska
p. Ryszard Polaszek
p. Krzysztof Prończuk


PRACOWNICY PEDAGOGICZNI OŚRODKA
ROK SZKOLNY 2009/2010


nauczyciele religii

Katarzyna Raszka
Sylwia Zimnocho

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

Anna Baszniak
Jolanta Liwska
Bożena Rogowska
Małgorzata Sobocińska

nauczyciele języka polskiego

Arletta Brudzińska
Anna Jankowska-Zglińska
Beata Mrozek
Jadwiga Pawlak

nauczyciele języka angielskiego

Anna Domańska
Iwona Piecyk
Anna Wiśniewska

nauczyciele języka niemieckiego

Anna Kusztal

nauczyciele historii

Bogumiła Bilińska
Róża Kruczała

nauczyciele WOS

Joanna Kamińska

nauczyciele wiedzy o kulturze

Stanisław Styś

nauczyciele geografii

Anna Biernacka
Stanisław Stuczyk-Kuźmicki

nauczyciele przyrody

Anna Biernacka

nauczyciele biologii

Stanisław Stuczyk-Kuźmicki

nauczyciele matematyki

Justyna Grzelak
Aleksandra Klawe
Ewa Kryńska-Borowska
Adam Miziołek

nauczyciele chemii

Urszula Mutkowska
Joanna Pachulska-Karska
Jolanta Wybraniec-Bugaj

nauczyciele fizyki

Joanna Pachulska-Karska

nauczyciele informatyki

Adamska Dorota

nauczyciele maszynopisania

Danuta Wasserman

nauczyciele przysposobienia obronnego

Zbigniew Śliżewski

nauczyciele przedmiotów zawodowych

Dorota Adamska
Joanna Śliżewska

nauczyciele muzyki

Waldemar Bogacki
Agnieszka Chwalczuk

nauczyciele plastyki

Stanisław Styś

nauczyciele techniki

Magdalena Balicka

nauczyciele wychowania fizycznego

Dorota Borejza
Michał Hetmańczyk
Jolanta Szuba

nauczyciele nauczania indywidualnego

Bożena Rogowska
Barbara Sudoł

terapeuci widzenia

Jolanta Białoskórska
Katarzyna Deryło

instruktorzy orientacji przestrzennej

Elżbieta Bodziakowska
Paulina Kalisz
Magdalena Sikorska

terapeuci integracji sensorycznej

Anna Baszniak
Jolanta Liwska

terapia pedagogiczna

Małgorzata Bindas
Bożena Rogowska
Danuta Wasserman

terapeuci rehabilitacji podstawowej

Sylwia Sadowska

logopedzi

Anna Stadnicka

nauczyciele rehabilitacji ruchowej

Elżbieta Marcińczak

terapeuci pracujący metodą Tomatisa

Elżbieta Bodziakowska

nauczyciele brajla

Iwona Pawłowska

wychowawcy w świetlicy szkolnej

Agnieszka Chwalczuk
Magdalena Sikorska

wychowawcy w internacie

Adam Baranowski
Elżbieta Bodziakowska
Maria Borecka
Bożena Borkowska
Ewa Cecka
Agnieszka Cyrzyk
Katarzyna Deryło
Tomasz Dybicz
Justyna Fleszar
Marta Jędruszak – Bartoszewska
Ewa Kowalska
Dorota Pawlikowska
Ryszard Polaszek
Krzysztof Prończuk
Magdalena Przybylska – Breś
Sylwia Sadowska
Beata Scholz
Danuta Serdakowska
Grażyna Sienicka

pedagodzy ośrodka

Małgorzata Bindas
Krystyna Kulińska

psychologowie ośrodka


Elżbieta Kaźmierska
Agnieszka Rosiak

bibliotekarz

Antonina Podymniak


Wszystkie uwagi dotyczące merytorycznej zawartości strony prosimy kierować na adres Pani Karoliny Domańskiej - k.domanska@kozminska.edu.pl

Gości: 76667
© 2010 Koźmińska